Skip to content

1VSDAT

Open menu
ראשון, 29 מרס 2015 16:03

כיצד העיטים של חב"ד עושקים את קורבנותיהם התמימים

דרג מאמר זה
(1 מדרג)
 
ידידים העבירו לי פסק משנת 1999 שיכול היה להיבלע במחשכי ההיסטוריה אלמלא נחשפה בו השיטה באמצעותה העיטים של חב"ד מתבייתים על קורבנם לפני שהם נועצים בו את הטופרים שלהם. חב"ד היא מכונה משומנת שמנצלת את חולשתם של חסרי הישע ועושקת אותם ללא כל רחם. לרוע מזלם, החוק לרוב עומד להם לרועץ וכך גם אנו זוכים ללמוד כיצד החסידות שאוהבת רק לתת ולתת ולתת גם נוהגת לקחת ולקחת ולקחת.   
 
פסק דין של השופטת הילה גרסטל שניתן בתאריך 31.1.2001 בתביעה שהוגשה על ידי אשה חולה ומובטלת בשם Helene Judith Sautree נגד חמישה משיבים, ובכללם בית חב"ד ב-Ile De France בפריז ושני עורכי דין חבדניקים שמתגוררים בכפר חב"ד, הזוג מרדכי ונחמה ציבין. המשיבים איתרו ירושה שנפלה בחלקה של התובעת אבל במקום לחשוף בפניה את פרטי הירושה ולהסתפק בדמי איתור סבירים הם דרשו ממנה 85% מהכספים שיפלו לחיקה. אני חוזר, 85% מכל הכספים להם היא זכאית מתוקף החוק!

שיטתה של חב"ד נחשפת בסעיף ט"ז (עמוד 5) לפסק הדין שם נכתב:
 
 
כמו כן מציינת ב"כ המשיבים כי המשיב 5 (בית חב"ד) הינו ארגון בעל מוסדות חינוך יהודיים, ומתקיים בין היתר מתרומות. לדבריה, במסגרת מעקב שגרתי וחיפוש אחר תורמים פוטנציאליים, אותרה המבקשת והסכימה, כמקובל, לתרום חלק מכלל העיזבון למשיב 5. לטענת ב"כ המשיבים, לא הופעל על המבקשת כל לחץ או איומים מצד המשיב 1 או מטעמו של עו"ד ציבין, וחתימתה על יפוי הכוח כמפורט לעייל, נעשתה מתוך רצון חופשי, ולאחר התיעצות עם קרוביה.
 
 
כמובן שהמשיבים צודקים ובמקרה זה בנראה באמת לא הופעל שום לחץ מעבר לסרוב לחשוף את פרטי הנפטר לאשה חולה וקשת יום שצרכיה כפו עליה להסתפק בחלק קטן מהכספים להם היא הייתה זכאית. יפה סיכמה השופטת את הפרשה כשכתבה: 
 
 
יוצא, אם כן, כי על פניה, יש בסיס לטענת ב"כ המבקשת, בדבר ניסיון המשיבים לנצל את מצבה של המבקשת, ולאלצה למסור שיעור גבוה ביותר מערך העיזבון שעתיד להתקבל לידיה, שיעור שאינו עומד אף בקריטריונים המתוארים על ידי עו"ד ציבין.
 
 
חב"ד היא כת חמסנית שאינה מאפשרת לסיסמאות היפות שמתנוססות ברום פיה להפריע לה להתעלק על קורבנות תמימים, לנצל את מצבם ולעשוק את כספם. אני שב ומזהיר את כל מי שעיניו בראשו ותבונה בקודקודו לברוח מחב"ד כמו מאש ולהרחיק ממנה את ילדיו, הונו ורכושו. זכרו, חב"ד אינה בעלת הבית היחידה של האידישקייט ועם קצת מאמץ ניתן למצוא זרמים שאינם משתמשים בדת כקרדום לחפור בו ואינם עושקים את קורבנותיהם בצורה כה יסודית וברוטלית.
 
 
 
טעיתי, עיוותי, השמטתי, סילפתי, שכחתי, הולכתי שולל, לא הבנתי או לא הצגתי תמונה מלאה? במנגנון התגובות שבהמשך תוכלו להעיר על המאמר, לחשוף את טעויותיי ולהוסיף כל מידע שנראה לכם חשוב או רלוונטי. אינכם חייבים להזדהות בשמכם האמיתי אבל אודה לכם אם תספקו כתובת מייל תקינה. דעותיכם חשובות לי אז אנא הגיבו למאמר ודרגו אותו. את ההשמצות אבקש לשלוח לדף התגובות הכלליות.
נקרא 3411 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

התגובות האחרונות