Skip to content

1VSDAT

Open menu
רביעי, 03 פברואר 2016 21:16

ממשלה אמונה על הקיום – "השתולים" אמונים על טעם הקיום (צבי כסה)

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
 
ממשלה אמונה על הקיום – "השתולים" אמונים על טעם הקיום
צבי י' כסה

 

ארורה הממשלה המנסה לפלוש משאלות הקיום לעולם של "טעם הקיום". "השתולים" - עוז, גרוסמן,יהושע, סובול ועמיחי ולוין המנוחים, ויתר האמנים והיוצרים בתרבות, המשבשים דעתם של "אם תרצו" ומשת"פיהם - הם ישראל !!!
 
אלגוריתם פאשיסטי
 
ארגון קדם פאשיסטי או פאשיסטי מונע ע"י אלגוריתם פנימי דיטרמיניסטי שפועל ומפעיל אותו להשאה (מיקסום) של גזרות רוע, אלימות, רדיפתם של הטובים וההגונים ממנו. כל ארגון כזה מצמיח בשוליו את הפוגרומיסטים החוליגנים בחרפות מילים או באלימות פיזית. ואלה משווים למנהיגי הארגון כעין מהוגנות. מי שנערותו אירעה בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת למד את מדינות הפאשיזם של אירופה. "אם תרצו". רגבים, חוננו, להב"ה אלה תואמי כנופיות הפורעים שעלו מהמרתפים של החברות האירופיות, שאיפשרו לפאשיזם לעלות לפוליטיקה הלאומית.
 
החופשיים אשמים
 
האשמים יותר מאלה הפאשיסטים הם לעולם החופשיים היושבים על הגדר לצקצק אי נחת תרבותית מול הרשע העולה עליהם. בניגוד לדיבורים האהובים עלינו היהודים לא שונים מעמים אחרים כאשר מתפרקות הנורמות האנושיות ההומניסטיות. הפנייה לדין וחשבון היא אל הישראלים החופשיים,
 
יוחנן מגוש חלב או יוחנן בן זכאי
 
אמש חיפשתי ספר על אסטרטגיה ונפלתי על תולדות מלחמות היהודים ברומאים של יוסף בן מתיתיהו. ולפתע הבנתי איך אירועים מכוננים בהיסטוריה חוזרים בתצורות שונות על עיקרים ניצחיים. למי אנחנו, אחרי 2000 שנה, חייבים יותר לשמעון בר גיורא ויוחנן מגוש חלב = קנאי "אם תרצו" או "רגבים" או "חוננו" או "להב"ה" מהימים ההם, או ליוחנן בן זכאי "השתול" שבזכותו שרדנו יהודים. את חבריו המתונים דקרו "האם תרצו" הסיקריקים והוא "השתול" נמלט בארון מתים לקומם עָם מהריסות הקנאות המשיחית. ועלה בדעתי הדימוי: הקנאים "אם תרצו" מסתערים לדקור את "היוחננים בני זכאי" - הסופרים והאמנים. עומד איזה רונן שובל ומתגולל על עמוס עוז ודוד גרוסמן. היי, קנאי, תת-מוסרי עלוב ופסול: "את הרגלים רצת וילאוך ואיך תתחרה את הסוסים?". מה לך להתגולל על גדולי הדור. פאשיסטים כמוך רדפו את אמיל זולה על "שפגע בצבא" ונאלץ לברוח לאנגליה. אתה רונן שובל כהם, פאשיסטים רצחו את ז'אן ג'ורס וזיכו את הרוצח והשיתו על האלמנה לממן את הוצאות המשפט. אתה, מתן פלג, מנכ"ל כאחד מהם.
 
מי כותב את פרקי התנ"ך של ימינו
 
תיסעו לכל חנות ספרים גדולה באירופה ותשאלו כמה תרגומים מאנגלית, מגרמנית, מצרפתית אצלכם? - 5, 7, 10. כמה מסופרים ישראלים? - 20. אתה מבין את זה קנאי קטן וטמבל, מתן פלג, מנכ"ל או רונן שובל הראש של "אם תרצו"?. השמאליים האלה - עוז, עמיחי המנוח. גרוסמן, יהשוע, סובול, לוין ז"ל וחבריהם " השתולים" אוהבי הערבים הם ישראל !!! הם הכותבים את פרקי התנ"ך של ימינו. רק נאום אחד של עוז או גרוסמן בחו"ל יכולים לקזז את הנזק הנורא למעמד ישראל בעמים שאתה וחבריך הפאשיסטים מעוללים. רק אחד כמותם יכול לעודד את יהודי ארה"ב שלא יינטשו את זיקתם למדינה. ובית המשפט כבר פסק כי יש קווי דימיון בין אם תרצו לפאשיזם. לא קווי דימיון אלא כיעורי דימיון, פאשיזם בכיעורו ועליבותו התת-מוסרית. הנה נעור אחד מאחרוני הליכודאים הליברליים, בני בגין, שאמר הבוקר את דעתו על הייחור המורעל הפאשיסטי שצמח משורשי המוטציה של מפד"ל ההומנית, "לבית ההתנחלותי היהודי" שהרעיל את תנועת ז'בוטינסקי ללאומנות נתניהו'תית.
נקרא 1327 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

התגובות האחרונות