Skip to content

1VSDAT

שני, 17 אוגוסט 2015 14:03

פשיזם עם טליתות = יהודיות תת-מוסרית (צבי כסה)

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
פשיזם עם טליתות = יהודיות תת-מוסרית
 
צבי י' כסה
 
 
הגדרות: מתנחלים במסמך הם לא המשתכנים שהמדינה דחפה מעבר לקו הירוק, אלא אלה האידיאולוגיים המשיחיים המגלמים פאשיזם עם טליתות. כל מי שרוצה את הכיבוש הוא יהודי תת-מוסרי. ומי שטוען שאין ברירה והוא הגון חייב להציע מוצא מהכיבוש.
 
תהליכים של מוטציות תרבותיות הם איטיים. ב - 1974 עלה גוש אמונים. מייסדו, האידיאולוג הראל, הסביר לי: "עד היום אתם הנהגתם את המדינה. התנוונתם ואנחנו ננהיג". מה תעשו? – "נמנע כל פשרה עם הפלשתינים".
 
הכניעה לגוש אמונים המשיחי
 
ממשלת רבין חלשה ממפולת יום הכיפורים נכנעה לגייסות המשיחיים ותנועת הקולוניות (ההתנחלות) משגשגת מאז שהליכוד בשילטון. המשאבים זורמים במיליארדים לקולוניות בשטחים. עד השנים האחרונות התנהל מאבק מדיני וביטחוני בין נאמני מדינת ישראל התומכים בפתרון שתי מדינות לבין הלאומנים הדתיים והלא דתיים הפועלים להמיר את המדינה הישראלית למדינת כל יושבי הארץ. ארץ ישראל נגד מדינת ישראל.
 
העיוורון של הישראלים החופשיים
 
הישראלים החופשיים במאבקם המדיני לא ראו כי האסון שממיטים הקולונים (המתנחלים) לתרבות רב מזה המדיני-ביטחוני. את זה יפתרו אירועים של עוצמות אזוריות ועולמיות. את המוטציה התרבותית ההתנחלותיות המשיחית נצטרך למנוע במלחמת תרבות ישראל נגד תרבות הלאומנות המשיחית והחילונית.
 
בנוכלות תעשה לך התנחלות
 
בקולוניות צמחה יהדות אחרת. גדושה פוגרומיסטים, שורפי מסגדים וכנסיות, עוקרי זיתים ושורפי שדות, מתעללים בנטולי זכויות, גניבת קרקעות לבנייה לא חוקית ומאחזים, הלבנת מעשים פורעי חוק, טיפוח מנגנון להערמה וזיוף מול המדינה ומערכת המשפט עד העליןן, הסימביוזה להערמה עם מפקדי צבא והמינהל. ובו זמנית פגיעה פיזית בחיילים ובציוד צבאי, עיסקי הבנייה של "חברת אמנה" והשחיתות של הכספים הפוליטיים במועצת השומרון, הימנעות מהחזר הלוואות של מאות מיליונים שמי ידע למה שימשו. וקצר המצע מלפרט (לכו לאתר "מולד" ללמוד את המספרים) – כל אלה צמחו בחסות חבר רבנים מוטציוני. רבנים של דין רודף ומוסר, של גולדשטיין מקדש השם, של שנאת האחר וסיפרי שנאה, של תרבות נגד "הממשלה הזרה": בנוכלות תעשה לך התנחלות ובנוכלויות התנחלויות.
 
יהודיות אחרת באה משם
 
מה שנגלה כאן זו יהודיות אחרת. מוטציה מפד"לית למשיחיות-לאומנית. כל ציביליזציה יש בה יסודות נעלים באנושיות וניקלים בהיפוכה. כל דור יכול לבור ביניהם. היהדות שאני וחברי מתפעמים להשתייך אליה מקיימת את היסודות הנעלים שהמציא לנו התנ"ך. ודוחה את הפסולים לימינו - על פי הפסל רודין. שאלו לו איך הוא עושה פסלים יפים כל כך והוא הסביר: אני לוקח סלע וזורק את המיותר. ומהו העיקר היהודי שאני וחברי נפעמים – כאנשים חופשיים – כשאנחנו "עומדים כהלל על רגל אחת", נאמנים לצוו של הילל הזקן?
 
יהדות ראויה בשתי מילים
 
בשש מילים אמר הלל מהי היהדות: "מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך". הניסוח שלנו בן שתי מילים: שני ניצולי שואה אמרו אותן. האחד סיפר שכשאביו דחף אותו מחלון הרכבת מה אמר לו? - "זיי אמענטש" = תהיה בן אדם. השנייה, אימא יצאה לקניות ואמרה שאם לא תחזור בתנור יש פתק. מצאה את הפתק: "זיי אמענטש" = היי בן אדם (אני נחנק לצטט). זאת כל התורה ואידך זיל גמור. על זה אומר לי האידיאולוג: התנוונתם. רבנים בקולוניות הצמיחו יהדות תת-מוסרית. יהודים שלא מקיימים את "זיי אמענטש". להישאר מענטש במציאות שלנו אפשר רק עם ויצמן שאמר: "צדק בצדק נגע". אי אפשר להיות מענטש עם צדק בלעדי. ובלי זיי אמענטש אתה יהודי תת-מוסרי עם אהבת ישראל חלולה.
 
יהודיות מוסרית ותת-מוסרית
 
הנציב העליון ווקוף סיפר לשרת שכשאביו נטה למות הוא קרא לו ולאחיו ואמר: מה לאחל לכם? שתהיו מלומדים, אתם מלומדים, שתהיו עשירים אתם מסודרים. שתהיו ג'נטלמנים, אתם ג'נטלמנים. מה נשאר, לאחל לכם שלא תהיו במצב שיוכלו לחשוד בכם שאתם לא ג'נטלמנים. התרבות שטופחה בקולוניות ובניגזרות שלהן מעמידה כל אחד/ת כך שאפשר לחשוד שהם תת-מוסריים. ואל ייפלא הדבר. כך קורה לחיילי צה"ל שהופכים אותם מצבא ההגנה לצבא המשטרה לעמוד במצבים לא אפשריים לרבים מהם. כך בקולוניות ההתנחלותיות. רובם נכנסו יהודים של יהדות מוסרית. אבל, תנאי הכיבוש והשליטה בכְבוּשים הפכו אותם בדיעבד – ואף בלי שיבינו - ליהודים תת-מוסריים.
 
הליכוד משת"פים של הבית היהודי התת-מוסרי
 
והנזקים גואים בגלל שהליכוד בחסותו של נתניהו היה לתנועה לאומנית משת"פית של הבית היהודי הגדוש בכל השלילה למדינה מתוקנת (גם עפ"י ז'בוטינסקי): בשנאה לבית המשפט העליון, בסחיטת הממשלה למאות מיליונים כספים פוליטיים, בכיסוי והשתקה של השחיתויות הכספיות במועצות האזוריות ו"בחברת אמנה", ביזום חקיקה מצמצמת דמוקרטיה, בתמיכה בהתנגדות לפסיקות העליון, בהתפרעויות נגד חיילים ושוטרים, בגרירת תלמידים/ות להפגנות נגד החוק וקצר המצע לאזכר את מלוא העיוותים.
 
הקואליציה של הליכוד והבית היהודי, שאינו אלא פאשיזם עם טליתות, הוא סכנה גדולה יותר מהאיום האיראני.. העמידה נגדם חייבת בארגון מלחמת תרבות נגד היהודיזציה מבית הציונות הדתית בגילגולה הפוסט ציוני והפוסט יהודי. תרבות ישראל מול התרבות ההתנחלותית על רבניה ותלמידיהם הצייתנים.
נקרא 1485 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

התגובות האחרונות

המאמרים האחרונים