Print this page
רביעי, 07 מרס 2012 12:15

עצה טובה לאחי המתנחלים

דרג מאמר זה
(8 מדרגים)
אחי המתנחלים,
 
אני לא כל כך אוהב אתכם. למעשה אני מאד לא אוהב אתכם ואין לי אפילו טיפה של סימפאטיה לבריונים שבחסות אידיאולוגיה משיחית ופרשנויות קיצוניות מרשים לעצמם להשתלט על אדמות לא-להם, להשחית עצים וכרמים, לגדף ולהכות את אלו שאינם חושבים כמוהם, להתעלם מהכרעותיו של הרוב הדמוקרטי, להשחיר את שם ישראל בקרב כל בני התרבות, לפגוע ברכוש צבאי יקר ולהתיש את כוחות הביטחון שבמקום להיערך מול האויבים האמיתיים חייבים לבזבז את משאביהם בהתכתשויות בלתי פוסקות עם פורעי חוק שאינם מוכנים להישמע לאיש זולת רבניהם המתלהמים.
 
כנהוג במדינת ישראל אתם, בעזרת האלימות, ההתנשאות והזלזול בכללי המשחק, לרוב הצלחתם להשיג את מטרותיכם ההזויות אך את המחיר, בסופו של דבר משלמים אלו שבזים לכם ולדרככם. לנו, הרוב השקט, מגישים לבסוף את החשבון ואנו אלה שצריכים לשאת בתקציבים המיותרים, התדמית מעוכה, ההחרמות הכלכליות והאקדמאיות, ההתדרדרות הערכית והמוסרית, השסעים הפנימיים וההחלשות הלאומית שמתלויים להשתוללויות שלכם. אתם, כזנב שמשקשק את הכלב, הצלחתם לכפות את האג'נדה שלכם לא רק על העם הזה אלא על העולם כולו ואנו, לאחר שכבר ספגנו את נחת זרועכם, איבדנו את הרצון להמשיך ולהתעמת איתכם ומתוך ייאוש ואפיסת כוחות אנחנו מרשים לכם להמשיך לגרור אותנו לתהומות שעלולות לכסות לבסוף על כולנו.
 
הנה, למרות סלידתי מדרככם החלטתי בכל זאת להתעלות מעל רגשותיי ולתת לכם עצה ידידותית: ההיסטוריה פועלת לטובתכם ועליכם רק להמתין לשעת הכושר הקרבה ואז תוכלו להשיג את יעדיכם בקלות, ללא כל התנגדות, מבלי להמאיס את עצמכם על העם והעולם ומבלי לפורר את המדינה ולדלדל את משאביה. ימיו של המלך עבדאללה על כס השלטון הירדני עומדים להסתיים ותוך כמה שנים, בתמיכת המשטרים האסלאמיים שיקומו במצריים וסוריה, הפלשתינים שמצאו מקלט בירדן יקומו על מארחיהם וייסדו מעבר לירדן את הדיקטטורה החמאסית שתשלים את טבעת החנק שהאחים המוסלמים בונים סביבנו. זאת תהיה שעתכם הגדולה והיפה. בעוד כל העולם הנאור מזדעזע ממלחמת האזרחים הנוראה בירדן אתם תוכלו להפריח את סיסמאותיכם, להשתלט במחי יד אחת על כל האדמות שקורצות לכם ולהקים עליהן את הווילות שאני, בסופו של דבר, אצטרך לממן.
 
שבו, אם כן, כמה שנים בשקט. הפסיקו את מערכת ההתשה שאתם מנהלים נגד המדינה הזאת ותנו לכוחות הביטחון להיערך אל מול האתגרים היותר רציניים שמאיימים עלינו. הכינו תוכניות פעולה, אגרו משאבים ואמנו את כוחותיכם. כששעת הכושר תגיע תוכלו להסתער ולכבוש באחת את כל הגבעות התמימות. איש לא ישים לב אליכם ואיש לא יזעק חמס. חלומותיכם הרטובים יפלו בחיקכם כפרי בשל. העתיד שייך לכם.
 
השאלה היא מה עליכם לעשות בינתיים עם כל הרבנים הממרידים ששואבים את זכות קיומם מהקיצוניות וההתססה שהם זורעים בקרבכם. במה הם יעסיקו את עצמם בשנה, שנתיים הקרובות בהם, משיקולים טקטיים גרידא, תחליטו לזנוח את ההתגרויות ולהתנהג כמו בני תרבות? לו הייתי במקומכם, הייתי מבקש מהם להפסיק, לתקופת מה, את ההתעסקות במשיחיות המוזרה שאימצתם לכם ולהתמקד בהוראת הוויות אביי ורבא. זה בסופו של דבר היה ייעודם בחיים לפני שהם החליטו להשתרר עליכם ולהנהיג אתכם בדרך ללא המוצא שעלולה להוביל לחורבן המדינה של כולנו.
נקרא 11199 פעמים

פריטים קשורים לפי תג

50 תגובות