Skip to content

1VSDAT

Open menu
חמישי, 28 נובמבר 2013 19:00

המוסר החרדי במלוא תפארת קלונו

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
 
העדויות נחשפות: כך פעלה שיטת הזיוף של אנשי פרוש
 
כיכר השבת, 27.11.13
 
 
החלטת היועץ המשפטי לממשלה להגיש ערעור על תוצאות הבחירות בבית שמש, מכניסה את הציבור החרדי בעיר לדאגה גדולה בשל החשש כי בית המשפט המחוזי בירושלים יבטל את תוצאות הבחירות בעיר ויורה על בחירות חוזרות, דבר שיכול להביא להפסד צורב לציבור החרדי כולו. הסיבה לערעור על תוצאות הבחירות, היא הזיופים שנעשו לכאורה בקלפיות בשכונות החרדיות.
 
מעיון בפרוטוקול שהגישה היום עו"ד ליאורה חביליו, פרקליטת מחוז ירושלים, עולה תמונה קשה. על פי החשד - מי שהיו אחראים לזיופים בעיר הם סיעת 'כח', הסיעה המרכזית. סיעה המזוהה עם ח"כ מאיר פרוש (שבנו אף נחקר בפרשה).
 
גורם בכיר ב'אגודת ישראל' אומר היום, כי במידה ובית המשפט יורה על בחירות חוזרות בהן יפסיד הציבור החרדי את ראשות העיר, האצבע המאשימה לכאורה אמורה להיות מופנית אך ורק לאנשי סיעת 'כח'. 'בגלל מלחמות אישיות וקטנוניות וניסיון להפגין שרירים, סיבכו את כל הציבור החרדי.'
 
בערעור שהגישה פרקליטת מחוז ירושלים נכתב: 'חשוב לציין, כי על גבי רשימת הקלפיות הופיע סמל של מפלגת "כח" ("כלל חסידי וקהילות ירושלים") הכולל את פתקי ההצבעה של מפלגת 'כח' למועצה ושל המועמד משה אבוטבול לראשות העיר.'
 
'בנוסף לכך אותרה במקום שקית ובה מספר מטפחות ראש וכובעים, אותרו מספר זוגות משקפיים. בתשובה לשאלת אחד השוטרים השיבה אחת הנשים: "התחפושות לא שלי, אבל המשקפיים שלי...". על עצורה אחרת נתפסה חבילת פתקים מקומטים עם מספרי קלפיות וכתובים שונים. כך לדוגמא על אחד הפתקים נרשם: "נשים התעודה צריכה לחזור בשעות הבוקר" עם מספר טלפון', כתבה פרקליטת מחוז ירושלים.
 
נהג הסקודה הפנה את האשמה לאנשי 'כח'
 
בהמשך, מגוללת הפרקליטה המחוזית את השתלשלות החקירה, וגם פה- לא פלא - האצבע המאשימה מופנית לאנשי סיעת 'כח': 'בנוסף עצר הכוח המשטרתי רכב מסוג "סקודה"' נהוג על ידי גבר בעל חזות חרדית. נהג הסקודה ניסה לזרוק לפח זבל קרוב, חבילה של 8 תעודות זהות ודרכון שנתפסו על ידי המשטרה. בחיפוש שנערך ברכב נתפסה קופסה ובה 31 תעודות זהות נוספות.
'בסופו של דבר, במסגרת הפשיטה של המשטרה בשעה האמורה נתפסו למעלה מ-160 תעודות זהות (שבאמצעות 36 מתוכן נעשתה כבר ההצבעה), וממצאים ברורים ואוביקטיביים שהם כשלעצמם מצביעים באופן חד משמעי וברור על קיומה של תשתית ארגונית ושיטת עבודה מובנית הקשורה לרשימת "כח"', כתבה הפרקליטה.
 
גם נהג הסקודה העיד במשטרה כי עבד בשליחות אנשי סיעת 'כח': 'בהודעה שנגבתה בשלב מאוחר יותר, קשר גם נהג הסקודה באופן ברור את הפעילות המתוארת לעיל לפעילים במטה הבחירות של מפלגת 'כח'. בעדות זו מדובר על תשלום כספי שהובטח לו ולפעילים שישיגו תעודות זהות וישנו תיאור מפורט המלמד על השתלשלות העניינים ודפוס הפעולה במטה הבחירות של מפלגת כח'.
 
פרקליטת מחוז ירושלים חשפה את עדותו של נהג הסקודה שנתפס עם עשרות התעודות זהות, וכך אמר הנהג בחקירה כשהוא מעביר את האשמה לאנשי סיעת 'כח': 'אני הגעתי למטה בערך פעמיים בימים שונים בעניין של הניסיון לגייס את תעודות הזהות של אותם אנשים שלא יכולים להצביע. כל זאת היה לפני הבחירות, בשבוע של הבחירות' ....
בהמשך העדות אמר: 'נתן לי חבילה של תעודות, לא יודע כמה אבל חבילה עבה. היו עוד נקודות שהגעתי אליהן אבל אני לא זוכר איפה וכמה. בסופו של דבר הצטברו כ-40 תעודות. במקביל אני מקבל פניות מאנשים שמעוניינים לשמש כמצביעים....".
 
הבעלים של תעודת הזהות: "אולי היא נגנבה"
 
בהמשך הערעור חושפת הפרקליטה כי לכאורה הייתה דירה נוספת בה פעלו אנשי סיעת 'כח' או סיעת ג' ובה היו תעודות זהות: 'מעבר לאמור לעיל, נתפסה התכתבות "וואטסאפ" במכשירי טלפון סלולריים, בה ניהלה שיחה קבוצה גדולה למדי של פעילי בחירות ממפלגות חרדיות שונות, שכללה בין היתר הודעה מיום 23.10.13, ממנה ניתן להסיק שלסיעת 'כח' (או אולי לסיעת 'ג') הייתה דירה נוספת ובה תעודות זהות, שלא אותרה על ידי המשטרה'.
 
עו"ד חביליו מביאה עדות נוספת של יו"ר ועדת קלפי שמתארת לכאורה את שיטת אנשי סיעת 'כח', לפיה אף באחד המקרים גנב לכאורה פעיל במפלגה תעודת זהות: 'במסגרת תלונה שהוגשה על ידי עו"ד רינה הולנדר בסמוך לאחר הבחירות, נמסרו תצהירים של 7 משקיפים ובעלי תפקידים בועדת הבחירות המעידים על ניסיונות שונים להתחזות שנתקלו בהם. כך לדוגמא, יו"ר ועדת קלפי מס' 71.1 בשכונת נחלה ומנוחה בבית שמש מעידה, בין היתר, כדלקמן: "...הגיע בחור רזה, חיוור ונראה כאדם חסר בטחון. הוא הציג בפנינו את תעודת הזהות שלו".
 
'עיינתי בתעודה, ולתדהמתי התמונה בתעודת הזהות, שהייתה ברורה ולא דמתה כלל ועיקר לבחור שניצב בפניי... ביקשתי ממנו פעמיים לומר את מס' תעודת הזהות שלו, והוא לא הצליח לאמרה. חרף כך שיתר חברי הקלפי התנפלו עלי בניסיון להניא אותי מעמדתי זו וטענו כי זהו אותו האדם... קראתי לשוטר הניצב בפתח הקלפי... בשלב מאוחר יותר התברר, בדיעבד, גם בשיחה עם השוטר, כי המצביע הנ"ל ברח.' ...
'בעקבות תצהירו של אברהם קריף, סדרן ראשי מטעם ועדת הבחירות, שצורף לתלונתה של עו"ד הולנדר, כתבה הפרקליטה: "נחקר בעליה של תעודת הזהות שנתפסה בקלפי. בתשאול ראשוני מסר שתעודת הזהות שלו נמצאת בבית אך הוסיף כי "אולי נגנבה על ידי שיפוצניק שעבד אצלו" ואף הוסיף מיוזמתו כי אותו "שיפוצניק" הוא "מנהל המטה של סיעת 'כח' שהתמודדה בבחירות האחרונות בבית שמש.'
 
ברשימת 'כח' בחרו שלא להגיב לדברים.
 
ח"כ משה גפני הגיב להחלטת היועץ המשפטי לערער על תוצאות הבחירות בבית שמש ואמר: 'זהו היועץ המשפטי לממשלה הכי פוליטי שהיה אי פעם במדינת ישראל. זה הוכח פעמים רבים קודם וגם בנושא הזה. אין ספק כי בוויכוח בין מועמד חילוני לנציג חרדי, ויינשטיין יפעל לטובת החילוני. אין ספק שאם זה היה הפוך הוא לא היה נוקט עמדה.
 
'מבחינה חוקית ומשפטית אין כל ביסוס לדבריו של ויינשטיין המסתמך על ספקולציה שעולה במוחו כדי להצדיק את פנייתו לבית המשפט ומתעלם מהשלכת הרוחב שתהיה להחלטתו זאת על כל מערכת הבחירות והדמוקרטיה בישראל. אני מקווה שבית המשפט ידחה את פנייתו מהטעמים הפשוטים שאין כל ביסוס להגיגיו. במקום לעסוק בהבלים ראוי שיתפנה היועץ המשפטי לממשלה לענות לפניות הרבות שלנו על אפליית חרדים שהוא אפילו לא מוצא מקום להגיב עליהם פעם אחר פעם.'
 
ח"כ יעקב ליצמן מסר: 'החלטת היועה״מ לממשלה בעד בחירות חוזרות בבית שמש תמוהה ביותר ומעוררת חשד לנקיטת צד פוליטי, בשל לחץ תקשורתי, בידי מי שאמור להיות ניטרלי ומקצועי. יש לכבד החלטת הרוב בעיר, שהיא חוקית ודמוקרטית, ולאמץ מיידית את תוצאות הבחירות ללא עוררין.'
 
 
החרדים, באופן לגמרי לא מפתיע, ממשיכים להפתיע: המשטרה תופסת תעודות זהות ששימשו להצבעות כוזבות, היועץ המשפטי לממשלה, שאינו ידוע כאדם ששש להכריע, מחליט בסופו של דבר לערער על תוצאות הבחירות ומקהלת חברי הכנסת החרדים מיד מתעלמת מהקרימינלים שגזלו את הבחירות בדרכי מרמה וכחש ומתקיפה את נציגו של שלטון החוק. זהו המוסר החרדי במלוא תפארת קלונו. אחר כך מתפלאים שאני לא עושה עסקים עם בעלי מקצוע שעל החוזר שהם דוחפים לתיבת הדואר שלי רשום 'בס"ד' ולא תורם לעמותות שבראשן לא עומדת אישיות חילונית מוכרת.
נקרא 25733 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

16 תגובות

 • קישור לתגובה שלישי, 14 ינואר 2014 18:32 הוסף ע״י עדי אביר

  אריאל,

  יכול להיות שאתה צודק אבל האם לא היית רוצה לכתוב לאתרים תורניים ולהציע לחרדים לקנות בבתי עסק שאינם שומרים שבת וכשרות? מדוע אתה מתייחס בסלחנות לחרדים שתורמים רק לעמותות חרדיות ומזדעזע כשחילוני כמוני ממליץ לתרום רק לעמותות שדואגות לצרכי הכלל ולא רק לצרכים מגזריים? מדוע הסלידה וההתרחקות מהעולם החילוני מקובלים עליך והקריאה להיפרד מהציבור החרדי נראית לך כ'שנאה גורפת מידי'?

  אני כבר הפנמתי את העובדה שהאינטרנט הכשר אינו מאפשר גלישה לאתר שלי אבל לאחרונה גם שמעתי שהטלפונים הכשרים חוסמים את הגישה לעמותת 'ערן' שמעניקה סיוע נפשי לאנשים במצוקה (כנראה מחשש שהם יעניקו תמיכה נפשים ליוצאים בשאלה). מסתבר שלחרדים מותר הכל ואיש אינו מאשים אותם ב'שנאה גורפת' אבל לחילונים אסור להתנהג על פי כללי המשחק שהחרדים המציאו לעצמם. בקיצור, כשאני אראה חרדים תורמים לערן, האגודה למען החיל, האגודה למלחמה בסרטן ודומיהן גם אני אשקול לתרום לעמותות בעלות צביון חרדי וכשאני אראה אותם מכניסים לבתיהם אינסטלטורים גלויי ראש גם אני אזמין לביתי אינסטלטור שמוסיף לכרטיס הביקור שלו את הסיסמה הנבובה 'בס"ד'.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 14 ינואר 2014 18:09 הוסף ע״י אריאל

  אני חושב שזה מוגזם לא לעשות עסקים עם בעיל מקצוע שכתוב להם בס"ד ועמותות שבראשן לא עומדת אישיות חילונית מוכרת.
  זה שנאה גורפת מדי, גם אתה מכליל...

 • קישור לתגובה חמישי, 12 דצמבר 2013 22:47 הוסף ע״י הבלוג של עדו

  במיוחד בשביל מסי/שי :
  http://www.1vsdat.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=user&id=154&task=user&Itemid=188

 • קישור לתגובה שלישי, 03 דצמבר 2013 10:34 הוסף ע״י עדי אביר

  מסי,

  האם לא סיכמנו שעליך להזדהות אך ורק בשם שי פ.?

  אתה שוב מנסה רק להביך ולחבל וכיון שלא עמדת בתנאי ההסכם החלטתי לחסום את כתובת ה-IP שלך, 192.116.249.195.

  חבל שאתם, החרדים, אינכם מסוגלים לעמוד בהסכמים ובהבטחות. זה ילמד אותי שיעור חשוב לעתיד.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שלישי, 03 דצמבר 2013 10:32 הוסף ע״י מסי

  שכחתי דבר אחד

  תודה לשר אהרונוביץ'

  מסי

 • קישור לתגובה שלישי, 03 דצמבר 2013 10:29 הוסף ע״י מסי

  עדו,

  הצגתי את טענותיי בצורה ברורה אין לכם תשובות מנהל האתר התעצבן, ואתה עדו כרגיל מנסה להסית את הדיון לנושאים אחרים.

  כמו תמיד תענוג להביך אתכם

  נתראה בהמשך

  מסי

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 15:54 הוסף ע״י עדו

  טוב עדי אמר בעצם הכל אבל בכל זאת אתעכב קצת על סעיף 3. למה בעצם זה כל כך ברור שמי שהולך לצבא - כולל אנשי הכיפות הסרוגות - נוטש את הדת?
  ראשית, אני לא רואה שום סימנים כאלו אצל סרוגי הכיפות אבל אולי אני לא מכיר היטב את המגזר. נהפוך הוא, אני שומע על יותר ויותר קצינים בכירים חובשי כיפה שמגיעים לעמדות מפתח בצבא ואם פעם הפסיכולוג של הקומנדו הימי היה פוסל על הסף כל מועמד דתי הרי שהימים האלו עברו. יש גם תלונות על הדרת נשים בשם ההשתלבות של דתיים בצבא והשאלה למה תמיד הנשים צריכות להיות אלו שישלמו את המחיר.
  אני שוב שואל, למה בעצם שצעיר דתי ינטוש את אמונתו כשהוא משרת בצבא? המטבחים הם כשרים, יש זמנים לתפילה ובבסיסי צה"ל מאד משעמם בשבת כי שמירת השבת נאכפת בקפדנות, אז היכן הבעיה? הממ.. החיילות הפתייניות של צה"ל, זאת הבעיה? כי אני חייב להגיד ששירתתי שלוש שנים בסדיר ותקופה ארוכה במילואים ודי התאכזבתי,אולי אני פשוט מכוער מדי. כן יש בנות בצה"ל, יש בכל מקום. אם אברך ישיבה יכול לחזור כל ערב לדירה צפופה בה שלוש אחיות מתבגרות וחברותיהן מסתופפות יחד ולעמוד בזה הוא גם יחזיק מעמד בצבא. תנסה סיבה אחרת.

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 13:42 הוסף ע״י עדי אביר

  מסי,

  כעת אתה תתייחס לדבריי ואל תהייה תמים:

  1. יאיר לפיד בנה את מפלגתו לאחר שזיהה שלציבור נמאס מהסחטנות, הבטלנות וההשתמטות החרדית. לצערי הוא לא הולך מספיק רחוק ואני מקווה שבבחירות הבאות תקום מפלגה עוד יותר אנטי-חרדית שתפעל הנמרצות להחזרת השד לבקבוקו.

  2. חדו"ש נוהגת בשקיפות מלאה ולכן היא רחוקה מלהיות מושחתת. העמותות החרדיות, כמעט ללא יוצא מהכלל, אינן נוהגות בשקיפות ורובן מושחתות עד היסוד. אתה יודע כמה חדו"ש מוציאה ועל מה. מדוע אני לא מסוגל לדעת כמה תקציבים ממשלתיים מוןזרמים לעמותות החרדיות ועל מה הןם מוציאות את הכספים שהן מקבלות מאוצר המדינה, היינו, מהכיס שלי?

  3. הדת שלכם יכולה להשליט את עצמה רק על ידי איומים, חומות והסתרת האמת. העובדה שכולם נוטשים אותה לאחר שהם נחשפים לאור הקדמה מלמדת שאין בה דבר זולת שקרים, שטיפת מוחות, כפיה והרחקת האמת.

  4. אתה יודע שאסור לשלוח תגובות ברצף. אנא הקפד על כך.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 13:20 הוסף ע״י מסי

  עדו,

  אל תהיה תמים תתייחס לדברי ואל תנסה להסיט את הדיון:

  א. יאיר לפיד בנה את מפלגתו כתוצאה מהמצאה תקשורתית אנטי חרדית.

  ב. עמותת חדו"ש נמצאת ברשימת האתרים הידידותיים של האתר אחד נגד הדת. אני מבין מכך שהאתר תומך בשחיתות אנטי חרדית אבל מתנגד לשחיתות חרדית.

  ג. אני לא מכחיש זאת ולכן רשמתי את זה בתגובה שלי עבורך אני אחזור שנית. רבנים פוחדים לשלוח את הבחורים לצבא כי הם יודעים שהם יינטשו את הדת. הם רואים מה קורה לדתיים לאומיים.

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 12:46 הוסף ע״י עדו

  מסי, אני באמת מנסה להבין על מה אתה מדבר.
  א. לא יודע איזו יריקה 'לא הייתה', האם אתה טוען שמעולם לא ירקו על נשים שהולכות בלבוש שנחשב ל'בלתי צנוע' בבית שמש? אתה מוכן לעמוד מאחרי הדברים?
  ב. אני שמח מאד שאתה לא תורם לתנועת חדו"ש המושחתת. הרי ברור שאם היא הייתה נקית כפיים כל החרדים היו תורמים לה, מה לא? לעצם העניין, אני לא מייצג את חדו"ש וגם לא תורם לה. גם לא ידוע לי שעדי אביר הוא חבר חדו"ש אם אני טועה הוא יכול להעמיד אותי על טעותי.
  עכשיו, האם אתה יודע בדיוק איך מתנהלים הגמ"חים בחברה החרדית? מה קורה עם כספי תרומות של נדבנים לישיבות? האם אתה יודע מה משכורתו של כל רב בכל חסידות? אני מפנה אותך לרשימת הרבנים העשירים ביותר (כאן באתר) כדי שתבין כמה חדו"ש לא מתחילה לגרד את השחיתות בחצרות האדמו"רים והבאבות למיניהם.
  ג. אתה טוען שיש דברים שליליים בעולם החילוני? ממש הפתעה. על כך יש לי שני דברים לומר - ראשית גם בעולם החרדי, מסתבר, יש דברים שליליים. שנית, הסתגרות מהמציאות אינה פתרון בשום מקרה. נהפוך הוא, התגייסו בהמוניכם לצבא והפכו אותו לצבא מוסרי יותר שאין בו ניבול פה, רודנות והטרדות מיניות.
  כבר כתבתי פה באתר על השקר שמאחורי הסיפור על אי גיוס לצבא. העובדות הן פשוטות - מתוך החרדים שהתגייסו במלחמת השחרור לצבא, הרוב המוחלט לא חזר יותר לדת. מאז נסגרו השורות למשך שנים כי היה ברור לחרדים שברגע שצעיר יצא החוצה ויראה מה באמת קורה מחוץ לחומות החברה החרדית הוא לא יחזור יותר.

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 11:47 הוסף ע״י מסי

  זהו המוסר החילוני במלוא תפארת קלונו.
  אחר כך מתפלאים מדוע הרבנים מפחדים כ"כ לשלוח את הבחורים לצבא ולשאר המסגרות החילוניות כי הרי ידוע לכל שכל עוד נמשיך לגדל זקנים נלבש ציצית ונאכל כשר לא יקבלו אותנו גם אם נלבש מדים.

  אני אישית לא תורם לעמותות חילוניות מוכרות כגון עמותת חדו"ש... מדוע?
  כי בשנת 2009 עמד היקף התרומות לעמותה על למעלה מ-300,000 ש"ח והיא הוציאה למעלה מ-700,000 ש"ח בפעילותה, מהם כ-657,000 ש"ח למשכורות לשלושת עובדיה.‏[9] בשנת 2010 גדל היקף ההכנסות מתרומות ועמד על כ-1.5 מיליון ש"ח, מהם הוקצו למעלה ממיליון ש"ח למשכורותיהם של רגב ואילן.

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 11:36 הוסף ע״י מסי

  מעניין מדוע התקשורת החילונית לא מתייחסת לאמירתו של השר לביטחון פנים. גם כאן באתר שמרבה לצטט את התקשורת החרדית בוחר להתעלם מאמירה זו.
  כנראה שלא כ"כ נוח לגלות לכולם איך נולדה מפלגת יש עתיד היישר מתוך הכיסא של מגיש התוכנית "אולפן שישי" בחברת החדשות של ערוץ 2.

 • קישור לתגובה שני, 02 דצמבר 2013 11:33 הוסף ע״י מסי

  מעניינת אמירתו של השר לביטחון פנים אהרונוביץ' כי מבחינת המשטרה פרשת היריקה בבית שמש לא הייתה.

 • קישור לתגובה ראשון, 01 דצמבר 2013 23:36 הוסף ע״י עדי אביר

  ראול,

  אני מאחל לכם הצלחה אף שאני מקווה שהשופטים במדינת ישראל פוסקים דינים על סמך שיקולים של חוק וצדק ולא משום שהם אנטי-חרדיים.

  עדי אביר

 • קישור לתגובה ראשון, 01 דצמבר 2013 23:01 הוסף ע״י ראול רימון

  אפשר כבר להתכונן לבחירות בעיר העובדות מדברות בעד עצמן הרכב השופטים מוכר כאנטי חרדי כך שבטוח יודיעו על בחירות חוזרות ניצחנו השופט חשין ידוע עם רקורד של פסיקות אנטי חרדיות כך גם השופט סובל שידוע על פסיקתו לאפשר לנשות הכותל להתפלל בכותל אם תקרא את הספר שחיבר השופט מרזל בשם "המעמד החוקתי של מפלגות פוליטיות" תראה שהוא גם אנטי חרדי ואם ההרכב הוא 100 אחוז אנטי חרדי התוצאה ידועה מראש.
  עכשיו לעבודה להחזיר את בית שמש לשפיות ולהפסיק לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ

 • קישור לתגובה ראשון, 01 דצמבר 2013 22:58 הוסף ע״י ראול רימון

  אנחנו לא מוותרים על בית שמש אבל אנחנו שורפים אותה במו ידינו הייתי ביום חמישי באירוע וכולם הסתכלו עלי כעל לא נורמלי בגלל שאני גר בבית שמש כל הפרשיות האפשריות נקשרים לבית שמש זיופים גניבות הפגנות יריקות הדרת נשים קברים סמים גרפיטי מכוער אבנים ועוד ועוד.
  איזה חילוני יבוא לגור בבית שמש כולם אומרים שהם מעדיפים לגור בעזה מאשר לגור בבית שמש אתם מבינים את המצב כל הטררם הזה לא מוסיף לבית שמש אולי ננצח בקרב אבל נפסיד במלחמה.
  חברים אנחנו צריכים להבין בבחירות הבאות בעוד חמש שנים יהיה ראש עיר חרדי באופן ודאי בגלל שאם עכשיו היה הפרש צמוד אחרי האכלוס של רמה ג' ועוד שכונות ובנוסף גם מגמת העזיבה של הציבור הלאומי את בית שמש ושחרדים קונים גם בבית שמש הישנה וגם מערכת החינוך היא רובה חרדית וכך כל הצעירים בבחירות הבאות יהיו חרדים אין לאלי כהן אפילו אם הוא ינצח אין שום דרך למנוע את זה אבל כל הטררם הזה רק מזיק בטוח מזיק לנו כי הוא מגביר את קצב העזיבה של משפחות חילוניות ומשמש עוד גורם להרתעת משפחות לאומיות לבוא לבית שמש.
  חברים אנו לא צריכים להתייאש בית שמש היא עדיין לא מקרה אבוד אבל כל זאת בתנאי שאנחנו נדע להסתער על המטרות הנכונות.
  מטרה ראשונה והכי חשובה להשתיק את כל הפרסומת הרעה על בית שמש ואפילו אם לפעמים ישנם דברים מקוממים את הכביסה המלוכלכת לא נכבס בחוץ.
  מטרה שניה נגייס כספים על מנת לבנות תקשורת חיובית על בית שמש נדגיש את הטוב בבית שמש כך שכולם יבינו שהשד לא נורא כמו שחושבים אנשים מחוץ לבית שמש.

התגובות האחרונות