Skip to content

1VSDAT

Open menu
שלישי, 14 מאי 2013 15:12

רב חרדי מזהיר מפני אסון גדול ממנו יינצלו רק החרדים

דרג מאמר זה
(0 מדרגים)
רב חרדי מזהיר: אסון גדול במוצ"ש, שומרי מצוות ינצלו
 
כיכר השבת, 23.4.13
 
 
בהלה בירושלים: מידי תקופה מזהיר אחד מהרבנים או המקובלים מפני אסון המתרגש חלילה לבוא על העולם ועל עם ישראל או תרחיש אחר של איום העשוי להתממש. במרבית המקרים התבררו אמנם אותן נבואות כדברי הבל, אך לעיתים חסידי אותם רבנים מוכיחים באותות ובמפותים כי הנבואה אכן התקיימה.
 
בימים שלפני פרסום המאמר ב'כיכר השבת' שררה דאגה רבה בקרב בני תורה רבים בירושלים וזאת בעקבות נבואתו של הרב ש. ג. (השם המלא שמור במערכת 'כיכר השבת') משכונת נווה יעקב בירושלים, שגרמה לתחושות של חרדה ובהלה בקרב רבים מאוהדיו ומכריו. הרב ג', המכהן ראש כולל ליטאי חשוב בשכונה, התריע במשך למעלה מחודש כי במוצאי שבת, ה-27.4.13, יחול אסון אפוקליפטי גדול שיוביל לחבלי משיח ומי שיידבק בתורה ובמצוות יזכה להינצל.
 
לדברי תלמידים ששוחחו עם 'כיכר השבת' יש אמנם שרואים בכך דברים שאינם מציאותיים אך רבים המכירים את הרב מתייחסים לכך ברצינות גמורה ובכל אופן מה שברור שהנבואה הפכה לשיחת היום בשכונות הירושלמיות. 'כיכר השבת' פנה אל הרב ג', כדי לשמוע ישירות, את שעלול להתרחש. ראש הכולל סיפר על העתיד לקרות וחשף כי כבר לפני חודשיים קודם לכן הוא 'ראה' במהלך התפילות כי ב-27.4.13 יהיה משהו מיוחד. 'בלאגן גדול', הוא מגדיר זאת. לדבריו, 'התהליך יחל דווקא בתאריך זה משום שזהו התאריך בו החל המבול לפי דעת רבי יהושוע בגמרא'. 'אינני יודע מה זה יהיה בדיוק', מסביר הרב, 'אך ראיתי זאת בבירור כמה פעמים ומדובר בחבלי משיח ממש'. הרב מדגיש כי מדובר בניעור אחרון לפני שאנחנו הולכים לקבל את פני משיח צדקנו וכי אין המדובר בעונש אלא בתהליך של גאולה.
 
'אני קורא לזה', אומר הרב, 'גאולת הרמח"ל. אני הוגה רבות בדבריו בעיקר בספר "שבעים תיקונים", ועל כן אני חש שהוא חלק מהתהליך כולו'. לדבריו, הדרך היחידה להינצל הינה להקפיד על מידת הענווה. 'צריך לעבור לענווה גמורה, ומי שלא שומר תורה ומצוות שירוץ מיד לשמור שבת, כשרות וטהרת המשפחה. לחטוף מיד כמה שניתן'. לסיום, מסייג מעט הרב את דבריו ואומר 'כרגע אני לא רואה הסתייגות, ראיתי את זה ברור במשך חודשיים. אבל אם לא יקרה כלום, אז שכולם יידעו שאני טעיתי. הטעות בי, לא בתהליך הגאולה שכבר נמצא בדרך בוודאות גמורה, אולי אני לא פירשתי את התאריך הזה נכון. תהליך הגאולה כבר יצא לדרך, זה ברור', מסיים הרב.
 
הרב ש. ג. מחנך דורות של אברכים שמוותרים על עתידם לטובת ההבלים שהוא דוחס למוחם התמים. הבעייה היא שאנחנו הם אלו שמשלמים על השטויות האלו: פעם אחת כשאנו מממנים את כל הישיבות והכוללים חסרי התועלת ופעם שנייה כשאנו נדרשים להחזיק על גבינו את הבורים שיצאו מהמוסדות הללו ואת המשפחות הענפות שהם הקימו לעצמם.    
נקרא 13595 פעמים

השאר תגובה

אנא ודא שהינך מקליד השדות המסומנים ב-*

2 תגובות

  • קישור לתגובה שני, 26 נובמבר 2018 02:10 הוסף ע״י דוד

    5.5 שנים עברו ולא קרה כלום. הרב ימשיך להחזיק במעמד שלו וכל מילה שיזרוק אנשים ימשיכו לקבל כתורה מסיני.

  • קישור לתגובה שלישי, 14 מאי 2013 18:49 הוסף ע״י עדו

    למי הוא מפנה את הנבואה שלו? הרי אני שמעתי על זה רק בגלל שקראתי את הדברים פה באתר. הקהל הקרוב אליו הוא ממילא שומר מצוות, אז מה אכפת לו שימותו החילונים?

התגובות האחרונות